Вночі на Леваді зняли колеса з двох іномарок
17 липня, 19:30

Вночі у мікрорайоні Левада викрали колеса з двох іномарок. Поруч з будинком немає камер відеоспостереження, сусіди нічого не чули, а сигналізація не спрацювала.

У мікрорайоні Левада дві іномарки – без коліс.

"Сьогодні вночі вкрали колеса, з дисками. Побачила зранку, поліція приїхала, зателефонувала. Сталося це близько з другої до шостої ранку. Сигналізація не спрацювала, нічого не почули", – розповіла власниця білої автівки Анастасія Бойченко.

Поставити колеса на цю автівку коштує понад 30 тисяч гривень.

Власниця іншої – від коментаря відмовилась. Поруч з будинком немає жодних камер відеоспостереження. Сусіди теж нічого не чули.

"Чесно, нічого не чула й не бачила. Якби щось знала, то сказала б вам. Лише в Інтернеті цю інформацію прочитала", – розповіла сусідка власниці автомобіля Анна Білецька.

"Поліція зареєструвала звернення громадян. Проводяться першочергові слідчі дії, відповідно будуть внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з попередньою кваліфікацією "крадіжка майна". У Полтаві це вже не вперше, були такі випадки", – розповіла речниця Нацполіції в області Поліна Ларіна.

Буквально 10 днів тому так само "роззули" автомобіль на вулиці Дослідній.

Аліна Костєва, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.