Полтавська легкоатлетка стала першою на Універсіаді
17 липня, 20:30

Легкоатлетка Ольга Корсун єдина спортсменка з Полтавщини, яка здобула "золото" на Універсіаді.Полтавці мають надати звання Майстра спорту міжнародного класу, а її тренеру звання Заслуженого тренера України.

Перше тренування після виграної Універсіади в Неаполі розпочинає полтавська легкоатлетка Ольга Корсун. 

"На Універсіаду я їхала не першим номером, а мабуть, одним з останніх. Ми їхали туди й дійсно розраховували на медаль. В мене була підтримка з усіх боків, тут тренер стояв — це така одна потужна підтримка, фізично і психологічно. А тут мама — це просто для душі", — розповіла майстер спорту з легкої атлетики Ольга Корсун.

Тут два значки, один маленький срібний, і нагрудний. Написано лімітована версія.

Підтримував Ольгу на Універсіаді її тренер Юрій Щербак.

"Відчуття того, що я їй дійсно потрібен, щоб показати найкращий результат. Як спортсменка, можна одним словом сказати — боєць. Бо в такі дуже нервові, напружені моменти вона може відкинути емоції та впоратися з мисленням. З керуванням тілом", — сказав тренер з легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи №1 Юрій Щербак.

"Тато, він мене сюди привів, був Майстром спорту. Він хотів, щоб я тут була, щоб чогось досягла. Ейфорія була від цих емоцій, від стрибка, а тут ще дивишся в тебе двісті повідомлень, поздоровлень", — пригадала спортсменка.

За перше місце на Універсіаді Ольга має право претендувати на звання Майстра спорту міжнародного класу, а її тренер на Заслуженого тренера України.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.