Як голосувати на позачергових виборах
17 липня, 21:55

21 липня відбудуться позачергові вибори до парламенту. Дільниці працюватимуть з 8 до 20 години. Голосувати можуть громадяни, яким виповнилося 18 років.

Вже у неділю 21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради.

Голосують громадяни, яким вже виповнилося 18 років. Перевірити чи є ваше ім'я у списку можна на офіційному сайті Держреєстру виборців, у персональному кабінеті.

21 липня дільниці працюватимуть з 8 до 20 години без перерви. При собі потрібно мати паспорт громадянина. Для тих, хто нещодавно отримав громадянство – тимчасове посвідчення громадянина України. Для військовослужбовців – військовий квиток.

Виборцю даватимуть два бюлетені. Один – з кандидатами-мажоритарниками. Інший – зі списком партії. Якщо ви змінили місце для голосування на руки отримаєте один бюлетень – зі списком партій.

Заповнюють бюлетені у спеціальних кабінках, заходять по-одному.

У документі потрібно буде зробити лише одну позначку навпроти кандидата або партії, за яку віддаєте голос. Позначка має бути зрозумілою. Наприклад, плюс або галочка. Бюлетень є недійсним коли в ньому більше однієї, або немає жодної позначки.

Після того, як ви проголосували – бюлетень особисто маєте опустити у спеціальну урну.

Якщо припустилися помилки, ви можете змінити бюлетень. Але лише один раз. Для цього треба звернутися до члена виборчої дільниці, та написати відповідну заяву.

На дільниці заборонено: фотографувати бюлетені, передавати їх іншим особам. Також не дозволяють одночасно заходити в кабінки для голосування більше ніж одній людині.

Катерина Матієнко, Рузанна Давітян, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.