Вулицю Шолом-Алейхема повністю відкриють не раніше осені
18 липня, 21:20

Вулиця Шолом-Алейхема близько року перекрита на ремонт. Його закінчили місяць тому – лишилось лише заасфальтувати дорогу. Зробити це зможуть не раніше вересня.

Рух на вулиці Шолом-Алейхема повністю відкриють лише восени. Сьогодні водії можуть проїхати однією смугою.

"Зимою почали та досі ремонтують. Ну як ремонтують. Я не бачив, щоб ремонтували щось. Дорогу перекрили, машини їздять",— сказав місцевий житель Сергій Васін.

"Ну, зрозуміло, що не дуже. Я, на скільки чув, були пропозиції й про односторонній рух. Але, я вважаю, найзручніше було б просто відкрити рух", — сказав водій Ігор Нагорний.

У 2018 році на цій вулиці "Полтававодоканал" почав ремонтувати колектор. Ремонтні роботи закінчили місяць тому. Тепер потрібно тільки відновити дорожнє покриття. Це має зробити "Полтававодоканал", але зараз — нічого не роблять.

"На заміну мережі на цій ділянці було витрачено понад 10 мільйонів власних обігових коштів підприємства. Орієнтовна вартість відновлення асфальтного покриття близько 5 мільйонів гривень. Щодо розв'язання цього питання "Полтававодоканал" звернувся до міської влади",— розповіла речниця "Полтававодоканал" Ліана Козмейчук.

"Коли це все просяде, коли наші фахівці скажуть, що ґрунт достатньо просів і можна асфальтувати, тільки тоді ми це зробимо",— розповів заступник міського голови з житлово-комунальних питань Олексій Чепурко.

До того часу на вулиці буде лише одна смуга.

Аліна Костєва, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.