У сесійній залі обласної ради, вартістю в 44 мільйони, провели перше засідання
19 липня, 18:00

Вперше після ремонту в залі Полтавської обласної ради відбувається сесія. З літа 2018 депутати їздили Полтавщиною, поки в їх рідній залі відбувався ремонт, вартістю в 44 мільйони гривень.

Вперше за рік депутати облради прийшли на засідання до своєї рідної сесійної зали. Увесь цей час її ремонтували. Тут замінили столи та крісла, зробили освітлення на стелі, на стінах, та на сходах. Встановили проектор, камери для трансляції засідань та два екрани. Директор департаменту містобудування помітив тут лише дрібні недоробки.

Тимофій Голбан — директор Департаменту містобудування Полтавщини
"Десь не обмазана плитка, такий дрібʼязок. Робітники будуть ще раз проходити після експлуатації. Може щось потрібно буде підклеять, якийсь плінтус. Переперевіримо", – сказав Тимофій Голбан.

Деякі депутати вже познайомилися із новою системою реєстрації та голосування.

"Це пульт, на якому є три кнопки звичайних та сенсорних: "за", "проти" й "утримався". Недолік цієї системи – якщо виходити на 10 хвилин і потім заходити назад потрібно знову реєструватися. Однак так не вийде, бо потрібно перереєстровувати всю залу. З позитиву, тут закладені всі проєкти рішень. Раніше роздавали паперові, а це тонни паперу", – розповів Сергій Соловей, депутат облради.

А деякі розбиратимуться із системою вже на практиці.

"Мене ніхто не збирав, не телефонував і я взагалі не знаю як вона працює. Мені соромно, що жахливі кошти пішли на цю сесійну залу. Він виглядав більш-менш нормально", – зазначив Петро Ворона депутат облради.

Після гімну, помітили вже перші недоробки у системі: не працював один із телевізорів (868401), а також деякі мікрофони президії.

Для депутатів провели інструктаж, пояснили як працює нова система.

Окрім зали, відремонтували хол та гардеробну.

Сесійну залу закрили на ремонт улітку 2018 року через постійні збої у системі голосування.

Під час робіт депутати облради їздили районами Полтавщини. Кілька разів сесія проходила в міському краєзнавчому музеї.

Анна Морозова, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.