Як голосували у жіночій виправній колонії
21 липня, 15:30

У спеціальній виборчій дільниці Надержинщинської виправної колонії голосували 252 засуджені. Явка виборців стовідсоткова. Порушень члени дільниці не зафіксували.

Жіноча виправна колонія №65. З восьмої ранку тут теж почали голосувати. Для цього створена спеціальна виборча дільниця на території закладу. Голосують ув'язнені у цій кімнаті. Тут – члени виборчої комісії та спостерігачі. Одна з перших проголосувала Ольга Шумейко.

"Я прийшла на виборчу дільницю, де отримала два бюлетені. Зайшла з ними в кабінку. Поставила свій голос, за кого хотіла.
Кожна команда виступала і я для себе зробила вибір, за кого буду голосувати"
, – розповіла Ольга Шумейко, виборчиня.

"Розписалася, мені дали маленький бюлетень і великий. Зайшла в кабінку. Все, як на волі, як звичайно. Я обрала за того, кого голосувала. Я думаю, що мій голос хоч якось, але вплине", – сказала Ольга Збаразська, виборчиня.

Усього в колонії зараз перебуває 254 людини. Двоє участь у голосуванні не брали.

"Одна засуджена – особа без громадянства. Інша засуджена – громадянка Республіки Казахстан. Під час виборчого процесу адміністрація установи здійснювала охорону як виборців, так і членів виборчої дільниці. У нас три відділення у яких перебувають засуджені. Голосували по відділеннях – перше, друге, третє", – повідомив Дмитро Коблицький, заступник начальника колонії.

Станом на 11 годину у спеціальній дільниці явка виборців склала 100 відсотків. Порушень не зафіксували. Рахувати голоси члени комісії почнуть о 20 годині.

Катерина Матієнко, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.