Головні події тижня
21 липня, 19:00

Під час виборів у Полтаві фіксували порушення.Бюлетені фотографували, виносили, у списках знаходили “Мертві душі”. Детальніше — далі.

Майже 5 тисяч виборців змінили місце голосування в межах Полтавщини, серед них і героїня наступного сюжету.

А зараз про те, як розпочали голосувати на виборчих дільницях міста. О 8 ранку на відкритті дільниці в приміщенні ОЦЕВУМу, була журналістка PTV.

Якщо одні громадяни безпроблемно могли прийти й проголосувати, то для людей з інвалідністю – це буває набагато складніше.Як здійснювали своє волевиявлення люди на візку, з порушеннями зору та слуху, дивіться далі

Також журналісти ПіТіВі бачили як голосують в одній із виправних колоній.

Кілька днів тому поблизу села Великий Тростянець невідомі підвісили шкуру та голову самця косулі на знак.

Вперше цього року на Полтавщині зафіксували африканську чуму свиней. Знищити довелося поголів“я тварин у фермера, а також свиней місцевих жителів.

"Роззули": в одному з мікрорайонів міста зняли колеса з двох автівок. Сталося це вночі 17 липня. Навіть не спрацювала сигналізація.

16 липня набув чинності закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".Закон визначає: єдиною державною мовою в Україні є українська.

Зрушення у справі артскладів: київські археологи приїхали, аби дослідити територію колишніх артскладів у Полтаві. Нагадаємо, там уже не один раз знаходили людські кістки.

Спорткомплекс, який будують у мікрорайоні Браїлки, із 2014 року, потребує все нових і нових мільйонних затрат. Наразі ж на будівництві – застій.

Поки басейн не можуть добудувати, залу обласної ради за рік будівництва – таки відкрили. Обійшовся ремонт жителям області майже у 44 мільйони гривень.

Майже рік на вулиці Шолом-Алейхема був перекритий рух, через ремонт колектора. Коли ж цією вулицею можна буде безперешкодно їздити -- дізнавалися журналісти PTV.

На Полтавщині за останні п“ять років кількість шлюбів зменшилася у півтора раза.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.