За виборами на Полтавщині стежать майже три тисячі поліціянтів
21 липня, 21:10

Окрім спостерігачів, на виборчих дільницях області чергують ще й поліціянти. Залучили близько 100 патрульних та 2700 осіб з Нацполіції.

Окрім спостерігачів та членів комісії, за порядком на дільниці стежить поліціянт Олександр Грек.

"Ми забезпечуємо охорону бюлетенів ще з четверга, з моменту завезення їх на дільницю. Здійснюємо охорону публічного порядку під час виборчого процесу, дотримання процедур під час виборчого процесу. Реагуємо на звернення громадян. Ми перебуваємо на території виборчої дільниці, але в самому залі для голосування ми не можемо перебувати відповідно до законодавства. Можемо туди заходити за запрошенням голови комісії, у разі якихось випадків", – розповів Олександр Грек, начальник чергової частини відділення поліції №1 міста Полтава.

"Від патрульної поліції залучено на вибори особового складу близько ста осіб", – сказала Катерина Григоренко, речниця патрульної поліції області.

"2700 осіб приблизно залучили для охорони публічної безпеки та порядку під час виборчого процесу. Є військовослужбовці та спецпризначенці, які патрулюють населені пункти. І створений резерв, який готовий відреагувати на будь-які надзвичайні події", – повідомив Юрій Сулаєв, речник Нацполіції області.

Стежити за порядком поліціянти будуть до закриття дільниць. А потім супроводжуватимуть передачу бюлетенів до окружних комісій.

Катерина Матієнко, Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.