Звільнений директор теруправління ДБР через суд поновився на посаді
13 серпня, 16:45

Звільнений директор управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві, через суд скасував наказ про своє звільнення.

Володимирові Тимошку, директорові управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві, через суд вдалося скасувати наказ про своє звільнення. 

Про це стало відомо з ухвали, яку оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень 12 серпня.

Згідно з ухвалою, Володимир Тимошко звернувся до суду, щоб визнати протиправними дії директора ДБР Романа Труби щодо прийняття рішення про звільнення та винесення наказу.

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Валерій Сагайдак  задовольнив позов директора полтавського теруправління ДБР.

Дії Романа Труби з прийняття рішення про звільнення Тимошка та винесення наказу визнали протиправними. Також суд ухвалив скасувати наказ про його звільнення та поновити на посаді директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві.

Як повідомив прес-секретар теруправління ДБР Олександр Білка, Тимошко зараз перебуває на лікарняному і додав, щойно він вийде з лікарняного, зберуть прес-конференцію. 

Нагадаємо, 28 травня Роман Труба підписав указ про звільнення директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві.

Листом від 21 травня Тимошка повідомили, що звільнять з посади, бо рівень його професійної підготовки є недостатнім для виконання завдань та обов`язків директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві.

Вікторія Бондаренко, PTV Полтавське Телебачення

фото: зі сторінки Володимира Тимошка у Фейсбуці

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.