Про головне. Новини дня за 13 серпня
13 серпня, 19:00

Головні події вівторка 13 – в сюжетах наших кореспондентів.

Журналіст PTV побував у Казахстані й дізнався, у яких умовах жив Тарас Шевченко під час заслання. Там є музей Кобзаря – досі стоять скульптури, зліплені самим письменником. За кордоном навіть місто колись називали – Шевченко.

Три райони в області проти об'єднання 26 районів у 5 – хочуть бути самостійними. Економістка сказала: якщо все ж райони з'єднають, то це буде економія ресурсів, але й погіршення якості надання послуг.

Федерація боксу України не відправлятиме основний склад команди на Чемпіонат світу, що має відбутися у вересні в Росії. До команди входять два спортсмени з Полтавщини: Олександр Хижняк та Віктор Вихрист.

13 серпня шульги всього світу відзначають своє свято. Музикант Максим Оркіш, хоча і лівша від народження, перевчився грати на гітарі правою рукою. На роботі та в гурті він не єдиний шульга.


13 серпня під Горішніми Плавнями горіло 10 гектарів сухої трави. Рятувальники кажуть, ділянка проблемна. Зараз в області тримається найвищий клас пожежної небезпеки.

Журналісти PTV разом із виконавчим директором союзу споживачів перевірили супермаркет "Брусничка" на вулиці Анатолія Кукоби. Назбирали кілька кошиків прострочених товарів. А під кінець перевірки в магазині взагалі погасло світло.

У місті Кременчук під час затримання чоловік головою розбив скло патрульної автівки.Чоловік також пошкодив собі голову. Йому надали необхідну допомогу та відвезли у відділок.

На пляжах Полтави рівень кишкової палички перевищений у 20 разів. Чим більша концентрація фекалій у воді, тим небезпечніше там купатися. Не всі полтавці знають про перевищення.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.