"Вийду на роботу, коли дозволять лікарі", — Тимошко про поновлення на посаді
13 серпня, 19:25

Директор теруправління ДБР, розташованого у Полтаві, прокоментував рішення суду про поновлення на посаді.

Володимир Тимошко прокоментував рішення Харківського окружного адміністративного суду про поновлення на посаді директора управління ДБР у Полтаві.

Він повідомив, що ще не на роботі,  бо зараз перебуває на лікарняному.

"Вийду на роботу тоді, коли дозволять лікарі. Я ж не був звільнений з посади. Був наказ, який судом визнаний незаконним і судом скасований. Яка була позиція Романа Михайловича (Роман Труба — директор Державного бюро розслідувань — ред.) я не готовий сказати. Я сподіваюся, буде законна позиція", — сказав Володимир Тимошко.

Суддя Валерій Сагайдак задовольнив позовні вимоги Тимошка до директора ДБР Романа Труби частково.

"Суд не підтримав вимоги щодо заборони проведення конкурсу на посаду директора управління Державного бюро розслідувань у Полтаві. Суд вважає, якщо скасований наказ і поновлено право бути директором, то не є необхідним заборона проведення конкурсу. Бо це питання, які суперечать одне одному", — розповів Тимошко.

Нагадаємо, 28 травня директор ДБР Роман Труба підписав указ про звільнення Володимира Тимошка з посади директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві.

8 серпня суддя Харківського окружного адміністративного суду Валерій Сагайдак задовольнив позов директора полтавського теруправління ДБР.

Дії Труби визнали противправними. Наказ про звільнення Володимира Тимошка скасували та поновили його на посаді.

Вікторія Бондаренко, PTV Полтавське Телебачення
фото: зі сторінки прес-секретаря теруправління ДБР Олександра Білки у Фейсбуці

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.