Як полтавці рятуються від спеки
14 серпня, 21:35

Пити більше води, одягати зручний світлий одяг та головний убір – основні правила перебування під палючим сонцем. За прогнозом, високі температурні показники на Полтавщині триматимуться до 17 серпня.

У Полтаві спека, рятується хто як може. Містяни п'ють більше води та охолоджуючих напоїв.

"Йдемо у магазин, купуємо водичку, от і справляємося. І фонтани, якби у місті було більше фонтанів, було б прекрасно, зволожує повітря. Треба ж у два рази більше пити, щоб не отримати сонячний удар", – полтавка Марина.

Ця продавчиня вже два роки торгує у вагончику з кавою. Каже, звикла і до спеки.

"Працюємо, нічого, нормально, води холодної попила та й усе. Десь повинна стояти колонка, бо не у всіх є гроші купити цю саму пляшку води. А води немає, хіба, що з фонтана, насправді", – каже продавчиня Катерина Чалик.

Під час спеки потрібно дотримуватися таких правил.

"Коли люди виходять на двір, потрібно вдягати зручніший одяг, комфортний, світлих кольорів, натуральний, потрібно вдягати головний убір. Звичайно, коли виходиш на прогулянку потрібно брати з собою воду", – пояснила лікарка загальної практики, сімейний лікар Яніна Канівець.

У спекотну погоду рекомендовано пити щогодини 0,5 літра води. Найбільше високі температурні показники впливають на дітей та на людей похилого віку. За прогнозами, спека триматиметься до 17 серпня.

Тамара Мордик, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.