На провулку Заячому у Полтаві діти граються на поламаному майданчику
19 серпня, 18:00

У Полтаві на провулку Заячому діти граються на розбитому майданчику. Він перебуває на балансі ЖЕО №2. Там говорять: кошти для ремонту майданчика у тариф не закладені.

Облущена фарба на перекладинах, розсипаний пісок та підперта цеглинами гойдалка : у такому стані зараз дитячий майданчик на провулку Заячому. Щодня тут граються діти.

"Дітей дуже багато. Приходять з дворів сюди, бо він тут один такий, центральний. Тільки за ним треба дивитися, прийшла пора його трохи поремонтувати", – сказав місцевий житель Володимир Картушин.

Місцеві жителі зверталися до комунального підприємства ЖЕО №2. З початку весни чекають ремонту.

"Нам уже обіцяли, ніхто не допоміг. Бачите, каміння підставляємо, щоб діти хоч якось каталися. Це поламане, самі бачите", – розповіла місцева жителька Олександра Арсеній.

Дитячий майданчик на початку 2019 року взяло на баланс комунальне підприємство ЖЕО №2. Там нам відповіли таке:

"Грошей у нас в тарифі немає для того, щоб щось робити ремонт на майданчиках. Цим питанням займається Управління житлово-комунального господарства. Цілеспрямовано і планово у нас немає спеціалістів, ми не маємо права взяти цих людей, бо тарифи ніде не закладені, фінансування на виконання цих робіт", – сказав заступник начальника ЖЕО №2 Михайло Лукін.

"Річ у тім, що ці майданчики встановлювали можливо якісь депутати, кандидати, щоб привернути увагу своїх виборців. На жаль, після встановлення їх ніхто не обслуговував. Я думаю, десь через кілька тижнів на Заячому ми також проведемо роботи та замінимо ці елементи", – розповів заступник начальника Управління житлово-комунального господарства Віталій Худолій.

Зараз більшість дитячих майданчиків перебуває на балансі комунальних підприємств "Декоративні культури" та ЖЕО №2.

Тетяна Наказненко, Сергій Коломієць, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.