Про головне. Новини дня за 19 серпня
19 серпня, 19:00

Головні події понеділка 19 серпня – в сюжетах наших кореспондентів.

Роками в одну з полтавських квартир зносять купи сміття, через це двері заблоковані. У під'їзді поширюється сморід, днями сталося загоряння.

У Полтаві жителі приватного сектору викопали в себе предмет, схожий на боєприпас. Та разом з тим в Оржицькому районі готуються до знищення сотень таких боєприпасів.

В Оржицькому районі подрібнили нарковмісний мак. Виявили поле у червні цього року. Департамент протидії наркозлочинності поліції визнав засіви наймасштабнішими за часи незалежної України.

На польському авіашоу продемонстрували три літаки 831 бригада тактичної авіації, що з Миргорода. А за показовий виступ ас Юрій Булавка ще й здобув відзнаку.

Понад пів століття Михайло Приходько займається пасікою. У 95-х роках за сезон відкачував понад тонну меду. Зараз на господарстві має 15 бджолиних сімей. Каже: пасіка – справа всього життя.

18 серпня увечері поліціянти гналися за водієм мікроавтобуса. Під час гонитви пошкодили дві патрульні автівки та паркан приватного будинку.

У Полтаві на провулку Заячому діти граються на розбитому майданчику. Він перебуває на балансі ЖЕО №2. Там говорять: кошти для ремонту майданчика у тариф не закладені.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.