Пожежу на складі "Нової пошти" у Полтаві загасили. ОНОВЛЕНО
22 серпня, 11:10

На вулиці Ветеринарній загасили пожежу на складі "Нової пошти", яка сталася напередодні.

О 9:04 22 серпня пожежу загасили, повідомила прес-секретар Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Світлана Рибалко. Станом на 11:00 рятувальники ще працюють на місці події, розбирають конструкції.

Директор з корпоративних комунікацій "Нової пошти" Яна Нестерчук повідомила, що суми збитків та причини пожежі ще не знають. Посилок клієнтів у приміщенні, де сталася пожежа, не було.

Станом на 8:15 22 серпня рятувальники продовжують гасити пожежу на складі “Нової пошти”.  О 2:00 21 серпня пожежу локалізували (стадія пожежогасіння, на якій обмежено розповсюдження полум'я). Про це повідомила прес-секретар Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Світлани Рибалко.

Зараз на місці працює 41 пожежник.

Причина пожежі невідома, оскільки інспектори ще не можуть приступити до роботи.

Фото з місця події станом на 9:35.

Станом на 23:40 пожежу гасять 76 рятувальників та залучені 16 одиниць техніки Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

22:40. Поряд з будівлею горять шпали, просочені мастилом. 

21:35. Директор з корпоративних комунікацій "Нової пошти" Яна Нестерчук повідомила, що займання сталося у приміщенні, яке використовують для потреб компанії, посилки там не зберігають. Поранених внаслідок пожежі немає.

Станом на 21:20 відомо, що пожежа виникла близько 19:45. У приміщенні немає посилок, там розташована утилізація проблемних вантажів.             

21 серпня на вул. Ветеринарній на складі служби доставки "Нова пошта" сталася пожежа.

Станом на 21:00 на місці події працює понад 30 рятувальників та залучені дев`ять одиниць техніки. За словами прес-секретаря Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Світлани Рибалко, розмір складу – 30 м на 15 м, у приміщенні сильне задимлення.


Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.