На Полтавщині посеред лісу лежать купи молочних товарів
04 вересня, 21:00

Молоко – посеред лісу на Лубенщині. Запаковану продукцію виявила полтавка. Термін придатності товарів закінчився.

Кефір, йогурти, молоко – просто посеред лісу. Увечері 3 вересня в Лубенському районі полтавка Ліна Сівак побачила викинуту молочну продукцію.

"Ми були здивовані. Підійшли, подивилися на строки – строки там уже вийшли. Проте, це була неутилізована продукція. Тобто виробник, покупець, магазини – це ж все має бути законодавчо оформлено. Ну, не може просто гора молока лежати посеред лісу", – повідомила полтавка Ліна Сівак.

Вся продукція, у якої закінчився термін придатності, підлягає утилізації.

"Утилізація повинна проводитися відповідно укладених договорів зі спеціалізованими організаціями, які мають на це ліцензію і повноваження на здійснення такої діяльності", – повідомив начальник відділу державного екологічного нагляду земельних ресурсів Олександр Сакало.

"Ми зв'язалися з компанією, з якою у нас укладений договір щодо утилізації відходів, і з їхньої сторони, з нашої сторони порушень немає. Ми допускаємо, що хтось із торгових точок спричинив таку ситуацію, яка впливає на репутацію нас, як виробника", – повідомила керівниця відділу маркетингу підприємства, що виробляє знайдену продукцію, Оксана Гулак.

Представники виробника продукції повідомили: знайти покупця за номером партії неможливо – можна лише простежити, коли товар сортували та пакували.


Тамара Мордик, Сергій Коломієць, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.