На ремонт траси Київ-Харків не вистачає коштів
05 вересня, 20:20

На завершення ремонту траси М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах Полтави потрібно 200 мільйонів гривень. З них є менше половини – 80 мільйонів гривень.

Із 200 мільйонів гривень, які потрібні на ремонт траси М-О3 Київ – Харків – Довжанський в межах Полтави, є тільки 80 мільйонів гривень. З них 70 спрямували з області та 10 – з міста.

Зараз роботи на цьому відрізку траси М-ОЗ не ведуться. Навколо купи гран відсіву, піску та бетону.

Зараз ремонтують ділянку по Харківському шосе.

"Роботи по Харківському шосе виконають, по Київському шосе ми зупинилися на вулиці Грушевського і далі рухатися не будемо. Тому що ми порахували фінансування яке є. І далі ми не можемо щось обіцяти підряднику. Бо ми не розуміємо, чи буде фінансування з міста чи не буде", – розповів директор державного підприємства "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан.

Попередньо, між областю та містом була домовленість про розділення витрат на ремонт – 50 на 50. До того ж відрізок траси М-03 в межах Полтави належить місту. Протягом дня секретар міської ради слухавку не брав, а в управлінні житлово-комунального господарства з цього приводу нічого не знають.

За 80 мільйонів гривень планують доробити ділянку Харківського шосе від "МакДональдзу" до вулиці Грушевського. Якщо вистачить грошей, то ще зроблять колесовідбійники та освітлення.

Олександра Шилова, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.