Відвід судді у справі слідчих, які займалися розкраданням копалин на Хорольщині, – відхилено
10 вересня, 21:30

10 вересня в Октябрському районному суді Полтави розглянули заяву Генеральної прокуратури про відвід судді Анни Андрієнко. Вона була суддею у справі двох слідчих, які займалися розкраданням копалин на Хорольщині.

Сьогодні в Октябрському суді Полтави розглянули заяву про відвід слідчої судді Ганни Андрієнко. Вона була суддею у справі двох слідчих, які займалися розкраданням копалин на Хорольщині.

"Сторона обвинувачення вважає, що слідча суддя Октябрського районного суду міста Полтави Андрієнко, ухвалою від 06.08.2019 року, фактично, заблокувала роботу органу досудового розслідування, щодо проведення подальших слідчо-процесуальних дій", – повідомив прокурор Генеральної прокуратури Денис Ковін.

6 серпня двоє слідчих управління Національної поліції області оскаржували процедуру вручення їм підозр від Державного бюро розслідувань. Тоді суддя Ганна Андрієнко визнала протиправними дії слідчого ДБР, який неправомірно вручив підозри.

"Оскільки сьогодні мені стало відомом про те, що представники Генеральної прокуратури звернулися зі скаргою, то я дану скаргу розцінюю як тиск", – повідомила суддя Ганна Андрієнко.

Заяву про відвід відхилили:

"Відмовити. Ухвала оскарженню не підлягає. Повний текст ухвали буде оголошений 11.09.2019 о 08:45", – повідомила суддя Людмила Савченко.


Тамара Мордик, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.