Кістки, які знайшли на артскладах, належали людям
11 вересня, 10:55

На початку травня на території артскладів вчергове знайшли кістки. Експерти з поліції підтвердили, що вони належали людям. Однак їхній вік встановити не вдалося.

Справа кісток. Чотири місяці тому на території колишніх артскладів полтавці знайшли людські рештки. Їх передали до поліції аби дослідити. Сьогодні оголосили результати. 

"Кістки належали людині. Зважаючи на те, що на них відсутні анатомічні фрагменти, встановити вік та стать людини експерти не змогли. Похованню даних кісток понад 20 років. Встановити більш точний час, коли ці кістки були поховані, експерти не змогли. Ми можемо припускати, що це рештки людей, які загинули під час Другої світової війни й були там поховані", – розповів прес-офіцер відділу поліції №1 Володимир Пасічко.

2017 року місцеві жителі вже знаходили сліди поховань. Тоді на ділянці виявили останки близько десяти людей. До цього кістки знаходили й 2013 року. Нагадаємо, на території колишніх артскладів були концтабори, де ймовірно розстріляли близько 30 тисяч євреїв та військовополонених.

Анна Морозова, Любов Ємець, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.