Схил у центрі міста завалений непотребом
11 вересня, 12:30

На Воскресенському узвозі, що за пʼятдесят метрів від вулиці Небесної Сотні, купи сміття. Місцеві жителі його не прибирають, так само і комунальники. У комунальників аргумент – поряд приватні будинки, тож прибирати непотріб на схилі мають місцеві.

За п'ятдесят метрів від вулиці Небесної Сотні розташований Воскресенський узвіз. Дерев'яні дошки, пластик, папір – все це лежить на схилі в історичному центрі міста.

За словами місцевих жителів, раніше цим спуском часто користувалися, щоб дійти до Білої альтанки. Але тепер через бруд і хащі тут не ходять.

"Двірників тут в нас ніколи не було. Роками тут ніхто не прибирав, ось тут ніхто не прибирає. Колись тут було гарно, а зараз ви бачите, що", – пригадав місцевий житель Віктор Василевич.

Місцеві ж самі спуск не прибирають. Двірника тут теж немає.

"Там скрізь приватна територія, і тому там ми двірника і не назначали. Тому цим людям за нього ми й не нараховуємо", – сказав начальник комунального підприємства "ЖЕО №2" Михайло Лукін.

В інспекції з контролю за благоустроєм міста, про сміття на цій вулиці вперше чують.

"Звернемо увагу, я це питання підніму на адміністративних нарадах і найближчим часом якщо там не прибирають, то закріпимо територію. Буде прибирати чи підрядна організація чи двірники", – сказав начальник інспекції з контролю за благоустроєм міста Антон Тонконог.

Тож прибирати купи непотребу на цих сходах поки що немає кому.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.