Шестеро полтавських нардепів підтримали відтермінування штрафів за нерозмитнені "євробляхи"
12 вересня, 14:15

Верховна Рада проголосувала за відтермінування штрафів за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України. Законопроєкт підтримали шестеро представників Полтавщини.

12 вересня Верховна Рада ухвалила проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України. Його підтримали 268 нардепів, проти проголосували п`ятеро.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, він передбачає відтермінування штрафів за нерозмитнені "євробляхи" до 20 листопада 2019 року.

Як зазначено в пояснювальній записці: "Проект Закону розроблено з метою створення передумов для комплексного врегулювання питання розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні, дотримання митних правил при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту, а також врахування інтересів усіх верств населення при вирішенні вказаного питання".

Законопроєкт підтримали шестеро полтавських нардепів: Максим Березін, Андрій Боблях, Анастасія Ляшенко, Олексій Мовчан, Дмитро Нальотов та Юрій Шаповалов. Олег Кулініч утримався, Костянтин Касай був відсутній.

Нагадаємо, власників нерозмитнених "євроблях" повинні були почати штрафувати з 22 травня 2019 року. 16 травня Верховна Рада відтермінувала це до 22 серпня 2019 року.

 

        

Ольга Семенко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.