22,4 млн грн не задекларував депутат Полтавської обласної ради
12 вересня, 14:50

Депутат Полтавської облради отримав 22,4 млн грн доходу, але вчасно не задекларував їх.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду адмінпротокол щодо депутата Полтавської обласної ради Віктора Скочка. Після виходу з ТОВ "Агрофірма "Ім. Довженка" він отримав 22.4 млн грн своєї частки, але не подав інформацію про це до Єдиного державного реєстру декларацій. Про це стало відомо з офіційної сторінки НАЗК.

За це передбачена відповідальність за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні порушення. А саме за неподання чи несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (тягне за собою накладення штрафу від 1 тис. 700 до 3 тис. 400 грн).

Згідно з декларацією, Віктор Скочко володіє квартирою у Києві площею 77,52 кв. м, земельною ділянкою загальною площею 58 тис. кв. м у селі Гоголеве на Полтавщині. Також задекларував легкові автомобілі "BMW Х5" 2007 року випуску вартістю 480 тис. грн та "Mersedec-Benz GL-350" 2013 року випуску, вартість якого не вказав. Разом з дружиною чоловік є власником фермерського господарства "В.В.С." у Шишацькому районі. Володіє 30% товариства з обмеженою відповідальністю "Агросервіс", власником якого є його син та дочка.

Тетяна Наказненко, PTV Полтавське Телебачення

Фото: сторінка Віктора Скочка у Фейсбуці

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.