Аварія біля автовокзалу: одна пасажирка в реанімації, іншу – діставали рятувальники
12 вересня, 19:30

Увечері 11 вересня біля автовокзалу зіткнулися дві автівки. Пасажирка однієї машини зараз в реанімації. Іншу – діставали з автівки рятувальники.

Перехрестя вулиць Великотирнівської та Івана Мазепи. Повністю розбиті автівки, зім'яті корпуси. На дорозі – рештки скла. Саме на цьому місці увечері 11 вересня зіткнулися "Audi" та ВАЗ. Поряд працюють слідчі та патрульні. Одну з пасажирок з автівки діставали рятувальники. 

"В автомобілі "Богдан" затисло жінку. Наші проводили роботи по деблокуванню з автомобіля. Її затисло повністю під час ДТП, зіткнувся автомобіль і металеві конструкції її затисли", – розказала речниця надзвичайників області Світлана Рибалко.

"Вже звернулися троє постраждалих з цієї дорожньо-транспортної пригоди. З них два водії транспортних засобів "Audi" та ВАЗ та одна пасажирка. По травмах двоє з них не підлягають стаціонарному лікуванню. Там забої м'яких тканин, садна. А у пасажирки струс головного мозку, запропоноване стаціонарне лікування, від якого вона відмовилася", – лікар-травматолог травмпункту першої міської лікарні Володимир Рушко.

Пасажирка "Audi" зараз в реанімації.

"На цей час у хворої тяжкий стан. Вона у свідомості. Тяжкість стану зумовлено травмами. Вона розмовляла з рідними. Вони були у неї в палаті. Вона адекватна. Розуміє за травму. Вона буде поки в нас у відділенні", – розповіла завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лариса Коровіна.

"За попередньою інформацією автомобіль "Audi", рухався вулицею Великотирнівською зі сторони Половок до автодороги Київ-Харків-Довжанський. Автомобіль "Богдан" рухався вулицею Великотирнівською у бік автодороги Київ-Харків, і здійснював поворот ліворуч для заїзду на автостоянку автовокзалу", – розповіла речниця патрульної поліції області Катерина Григоренко.

"Було встановлено, що обидва учасники ДТП місцеві жителі, проживають у Полтавському районі. Обоє хлопців, які були за кермом, тверезі", – сказав речник Національної поліції області Юрій Сулаєв.

Зараз слідчі збирають матеріали, покази свідків, аби визначити хто із водіїв винен в аварії.

Катерина Матієнко, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.