Граніт зі старого водограю піде на ремонт інших фонтанів
05 жовтня, 09:00

Металеві та гранітні частини старого фонтану демонтували та передали підприємству "Декоративні культури". Металу комунальники здали на понад 100 тисяч гривень, а плити використають для ремонту інших фонтанів.

Новий водограй біля стадіону "Ворскла". Облицювання фонтану – з граніту. До реконструкції він був оздоблений плитами з гранітної крихти. У старій конструкції був також метал та справжня бронза. Як сказав директор управління капбудівництва, від старого водограю залишилось не багато.

"На сімнадцятий рік, на момент обстеження, він мав такий вигляд. Після отримання дозвільних документів, ми прийшли виставили огорожу, і було озвучено, що генпідрядна компанія передає в повному обсязі", – сказав начальник управління капітального будівництва міста Володимир Годня.

Залишки облицювання фонтану, металеві конструкції, труби, тротуарну плитку – все передали підприємству "Декоративні культури".

Залишки гранітних плит мають використати для ремонту шести фонтанів, та парків.

"Нещодавно ми ремонт на Петра Юрченка зробили. Складний ремонт на Червоному шляху. У нас є великі плити чорного кольору, червоного і сірого кольору. Ми їх поскладали за розмірами, та кольорах на різні піддони", – розповів директор підприємства "Декоративні культури" Сергій Луценко.

Підприємство здало метал, за нього вилучили 50 тисяч гривень, а за бронзу 57 тисяч. Всі гроші планують використати на потреби підприємства: закупка насіння, саджанців, тощо.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.