Цьогоріч вильотів із полтавського летовища не буде
08 жовтня, 18:35

Перельотів із Полтави до Туреччини та Єгипту цьогоріч не буде. В аеропорту потрібно відремонтувати смугу, однак грошей на це з бюджету немає.

Три місяці без рейсів. Аеропорт "Полтава", на реконструкцію якого торік витратили 66 мільйонів гривень, і досі не обслуговує пасажирів.

20 червня з полтавського аеропорту вилетів останній рейс. З того часу злітно-посадковою смугою користуються тільки молоді пілоти у навчальних цілях.

В офіційній відповіді телеканалу PTV туроператор, який співпрацював із летовищем, повідомив:

"Комісія провела інспекцію аеропорту "Полтава". Серед недоліків – незадовільний стан покриття злітної смуги, який негативно впливає на роботу літаків. У зв'язку з цим, ми тимчасово зупинили польотну програму. Компанія може відновити польоти після якісного ремонту покриття. Після отримання цих даних, а також аналізу економічної доцільності виконання таких польотів, ми будемо приймати рішення щодо відновлення польотної програми".

Директор Департаменту інфраструктури області не пояснив, чому з Полтави не літають рейси та що роблять для розв'язання проблеми.

– Чому воно не функціонує? Ви ж сьогодні тут перебуваєте, – зазначив директор Департаменту інфраструктури області Сергій Марчишинець.
– Літають рейси? – запитуємо.
– Ні, – відповідає Марчишинець.
– Чому? – уточнюємо.
– У вас є вся повноцінна інформація. Ми надавали. Буде пресконференція і ми всю інформацію надамо. Ми надавали інформацію. Буде ще розширена прес-конференція, – прокоментував директор Департаменту.
– Яка інформація? Озвучте її зараз.
– Інформація щодо аеропорту і його перспективах.
– Яка інформація? – повторюємо.
– Відкрита.

Директор летовища все ж повідомив: цьогоріч вильотів із Полтави не буде.

"В "Авіакомпанії Скайап" на той період часу не було достатньої кількості бортів. По-друге, дійсно, є певні проблеми зі злітною смугою. Ведуться перемовини про те, щоб відновити польоти з весни у тому графіку, як це було минулого року. Це два вильоти до Шарм-еш-Шейху та два вильоти до Анталії", – розповів директор аеропорту "Полтава" Володимир Окара.

Виявляється, плити, із яких складається смуга, зміщуються під вагою літака. Через це й не приймають борти. Та цьогоріч з обласного бюджету грошей на ремонт не направили, звертатимуться до депутатів уже 2020 року.

Анна Морозова, Сергій Коломієць, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.