Відкликання депутата міськради: Сергій Луценко написав заяву до поліції
09 жовтня, 14:40

На позачерговому з'їзді "Соціал-демократичної партії" вирішили відкликати депутата Полтавської міської ради Сергія Луценка..

14:10 Сергій Луценко прокоментував рішення про його відкликання як депутата Полатвської міської ради:

"Мене, як депутата Полтавської міської ради, ніхто не запрошував на засідання територіальної виборчої комісії. Приміщення ТВК розташоване у будівлі Полтавської міської ради і кожен працівник міськвиконкому може підтвердити, що засідань ТВК не було давним-давно. Усе це було зроблено інкогніто, порушивши закон України “Про статус депутатів місцевих рад”. Комісії не було, були підроблені підписи."

За словами Луценка, він написав заяву до поліції на дії голови територіальної виборчої комісії. 

9:40 8 жовтня "Соціал-демократична партія" відкликала депутата Полтавської міської ради Сергія Луценка. Відповідне рішення партії оприлюднив секретар міськради Олександр Шамота.

Згідно з документом, рішення про відкликання прийняли за народною ініціативою на позачерговому з'їзді партії.

Нагадаємо, процес відкликання депутата почався 2017 року. За відкликання Луценка та ще одного депутата від СДП Дениса Поліщука зібрали підписи. Вони оскаржували це в суді.

Тоді Луценко говорив, що його вирішили відкликати через те, що він свого часу не проголосував за відставку першого заступника міського голови Михайла Шевченка.

Сергій Луценко також очолює комунальне підприємство "Декоративні культури".

Ольга Семенко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.