Депутат міськради написав заяву до поліції через анулювання його мандату
09 жовтня, 20:20

"Соціал-демократична партія" відкликала депутата Полтавської міської ради Сергія Луценка. На це він написав заяву до Нацполіції області, адже вбачає порушення законодавства у процесі відкликання.

Сьогодні зранку стало відомо, що одного з депутатів Полтавської міської ради відкликали. Мова про Сергія Луценка, який заходив у раду разом із "Соціал-демократичною партією". Відповідне рішення партії оприлюднив її член Юрій Синяк. У документі прописано: рішення про відкликання ухвалили за народною ініціативою на позачерговому з'їзді партії.

"Мене, як депутата Полтавської міської ради, ніхто не запрошував ні в телефонному режимі, ні на словах, ні письмово на засідання Територіальної виборчої комісії. Не були запрошені й журналісти. Я зареєстрував свою заяву в Нацполіції, оскільки вважаю, що це – ознаки злочину. Комісії не було й були підроблені підписи", – розповів депутат Полтавської міської ради Сергій Луценко.

"Він голосує в унісон не зі своєю фракцією, а з іншою. Тож про що ми можемо говорити? Чому саме зараз – це питання до членів ТВК й до її голови. Далі за списком йде Віталій Требін. Будемо сьогодні з ним зустрічатися й розмовляти про те, як працювати далі", – зазначив керівник полтавської фракції СДП Юрій Синяк.

Згідно з процедурою, голова ТВК на сесії міськради має оголосити рішення комісії про виключення одного депутата й оголосити наступного за списком. Упродовж дня голова Територіальної виборчої комісії Євген Ніколаєнко не вийшов на зв'язок.

Процедуру відкликання Сергія Луценка запустили ще 2017 року. За анулювання його мандату зібрали підписи полтавців. Натомість Луценко оскаржував рішення партії в суді.

Анна Морозова, Ковнір Дар'я, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.