Водія, який спричинив смертельну аварію під Кременчуком, відпустили під домашній арешт
09 жовтня, 18:30

Два місяці домашнього арешту призначили водієві, який спричинив аварію внаслідок якої загинула 20-річна дівчина.

Слідчий суддя Октябрського районного суду Полтави ухвалив призначити цілодобовий домашній арешт водієві автомобіля “Kia Sportage”, який 23 вересня спричинив аварію під Кременчуком. Внаслідок цієї дорожньо-транспортної пригоди загинула 20-річна дівчина.

Згідно з ухвалою, водій “Kia Sportage”, не переконався у безпеці повороту ліворуч, не надав дорогу автомобілю, що рухався зустрічною смугою руху, виїхав на зустрічну смугу, де лоб у лоб зіткнувся з автомобілем “ЗАЗ-Daewoo”.

Як зазначено в ухвалі, підозрюваний раніше не судимий, працює на посаді водія у ПАТ “Кременчуцький сталеливарний завод”.

Слідчий клопотав про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під варто. Підозрюваний просив відмовити в задоволенні клопотання слідчого, обравши запобіжний захід не пов'язаний з триманням під вартою.

Суддя ухвалив застосувати для підозрюваного запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці.

“Слідчий суддя вважає, що запобіжний захід тримання під вартою, як винятковий запобіжний захід є необґрунтований, але вбачаючи наявність вчинення злочину, суддя вважає за можливе обрати більш м'який запобіжний захід — домашній арешт, що на думку суду забезпечить його належну поведінку”, — йдеться в ухвалі.

Вікторія Бондаренко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.