У Лохвиці закупили шкільне приладдя за завищеною ціною – відкрито кримінальне провадження
09 жовтня, 21:00

Поліція розслідує справу службової недбалості Лохвицького міського управління освіти, які закупили шкільне приладдя за завищеною ціною. Начальниця установи сказала, що це була помилка у документації.

Переплата в 14 разів. За словами аналітика, міський відділ освіти Лохвиці влітку закупив комплекти шкільних меблів за завищеною ціною. Торгів не було, натомість уклали прямий договір на суму майже 200 тисяч гривень із підприємцем Андрієм Костіровим.

"Ми змогли знайти сайт виробника цих парт та дізналися, що на сайті столи та стільці коштують в межах 3-5 тисяч гривень, а по договору управління освіти їх закупило приблизно за 20 тисяч гривень", – сказав аналітик напряму моніторингу закупівель Олександр Довгошей.

Виявилося, що торік відділ освіти закупив парти з такою самою переплатою у того ж самого підприємця.

"Не з переплатою. Виникла ситуація, що порахували сім комплектів усього, а в нас це сім класів. Тобто в нас закуплено 132 парти та 132 стільчики. Можливо, це помилка в бухгалтерії, де треба було прописати, що це клас", – розповіла начальниця міського відділу освіти Лохвиці Тетяна Заїка.

Зараз у Лохвицькому відділенні поліції відкрили кримінальне провадження за статтею службова недбалість.

Аліна Костєва, Любов Ємець, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.