Про Головне. Новини дня за 19 жовтня
18 жовтня, 19:00

Головні події п'ятниці 19 жовтня – в сюжетах наших кореспондентів.

Підрядник "Асфер Груп" взявся ремонтувати тротуари на частині вулиці Пушкіна та порушив технологію. На ділянках не знімали розбитий асфальт, а новий кладуть поверх старого.

На підприємствах міста для тих, хто їздить велосипедом на роботу, почали облаштовувати велопарковки, душі, пральні. А деякі працедавці доплачують тим, хто добирається на роботу двоколісним транспортом.

У Полтавський області кожен житель може стежити за вирубкою лісів за допомогою телефону. Можна побачити реєстр заготівлі деревини та карту рубок.

У міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених-2020" візьме участь боєць з Полтавщини Володимир Мусяк. Він випробує себе у стрільбі з лука та веслуванні.

У Зіньківському районі чоловіку відірвало два пальці та травмувало око під час вибуху. Місцевий житель самотужки розбирав невідомий предмет.

В одній і тій же фермі з Миргородського району два роки поспіль свині підхоплюють африканську чуму. Тепер поголівʼя доведеться спалити.

На Першотравневому проспекті висадили першу калинову алею. Один з кущів посадили на часть загиблого у 2014 році полтавського бійця Антона Цедіка.

Набрав чинності закон, згідно з яким припиняється фінансування партій, що не пройшли до Верховної Ради. Експерт сказав, що це негативно вплине на партійне будівництво в Україні.

Сьогодні у Миргороді поховали Ярославу Никоненко, яка загинула на Сході три дні тому.Її могила – поруч з батьком, який також помер у зоні бойових дій.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.