На Полтавщині чоловіку відірвало пальці, коли той розбирав невідомий предмет
18 жовтня, 19:30

У Зіньківському районі чоловіку відірвало два пальці та травмувало око під час вибуху. Місцевий житель самотужки розбирав невідомий предмет.

Напередодні у Зіньківському районі в селі Малі Будища в одному з будинків стався вибух. Через це чоловіку відірвало два пальці.

"Також він отримав осколкові поранення всього тіла. На цей час поліція проводить перевірку, як це сталося, за яких обставин, аби прийняти правове рішення. Чи є підстави для відкриття кримінального провадження або до притягнення до адміністративної відповідальності. Якщо не буде, то й не буде підстав для внесення відомств до єдиного реєстру", – повідомила речниця Нацполіції області Поліна Ларіна.

"Представники державної служби з надзвичайних ситуацій не залучались, але відомо, що це не боєприпас часів минулих війн. Але відомо, що це невідомий пристрій. Це може бути електродетонатор, який чоловік намагався його розібрати. Вдарив по ньому якимсь важким предметом. Можливо, це молоток і він здетонував", – сказала речниця рятувальників Світлана Рибалко.

Зараз чоловік у Полтавській обласній лікарні. Він отримав травму ока.

"Потерпілий у задовільному стані. Він в офтальмологічному відділенні. Око зберегли. Щодо травматичної ампутації, наші лікарі цим займаються, роблять медичні перев'язки. Стан відповідає ступені тяжкості травми", – повідомив головний лікар обласної лікарні Григорій Оксак.

Тамара Мордик, Любов Ємець, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.