Велопарковки, душі, пральні: працедавці Полтави облаштували свої організації для робітників із велосипедами
18 жовтня, 20:30

На підприємствах міста для тих, хто їздить велосипедом на роботу, почали облаштовувати велопарковки, душі, пральні. А деякі працедавці доплачують тим, хто добирається на роботу двоколісним транспортом.

Велопарковки, душові, корпоративні поїздки: деякі підприємці Полтави долучаються до розвитку велокультури в місті. Для цього облаштували свої організації для працівників, що добираються двоколісним транспортом. Також свої проєкти представили на Національному конкурсі велопрацедавців. 

"Плануємо закупити корпоративні велосипеди. Також розвивати вело структуру біля своїх магазинів і на підприємстві. Думаю, що в майбутньому буде збільшуватися і кількість велосипедистів, і велоінфраструктура в місті", – розповів представник компанії-переможця Артем Павлов.

Серед трійки кращих також цей проєкт. Підприємець створив спеціальні грошові бонуси, для тих, хто приїздить велосипедом на роботу.

"У нас розвинена інфраструктура на підприємстві. У нас є корпоративні велосипеди, корпоративні велосамокати. Є велопарковки, душові кабіни для персоналу", – сказав представник компанії призера Мирослав Стрельніков.

У Полтаві свої вело проєкти презентували вперше.

"Подалися дев'ять учасників. Після того проводилася процедура велоаудиту. Тоді велоаудитор проводив інспекцію умов, які подалися на відповідність заявці", – розповіла Ірина Садовнікова, організаторка конкурсу в Полтаві.

Серед восьми міст України, що взяли участь у конкурсі, в Полтаві найбільша кількість учасників – дев'ять. У Києві – вісім, в Одесі – чотири, у Вінниці – шість.

Олександра Шилова, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.