8-річному хлопчику зробили операцію з видалення пухлини головного мозку — потрібна допомога
21 жовтня, 11:20

8-річному Тимофієві Шаповалу провели операцію з видалення пухлини мозку. Родина потребує допомоги на проходження променевої чи хіміотерапії.

8-річному Тимофієві Шаповалу з Полтави зробили операцію з видалення пухлини. Про це повідомила мама хлопчика Людмила Шаповал.

За її словами, повністю видалити пухлину було неможливо, оскільки вона поверталася зі стовбуром головного мозку. Оперували хлопчика в Національній дитячій спеціалізованій лікарні “ОХМАТДИТ”. Тривала операція 6 годин. 

Тимофій відносно нормально вийшов з наркозу і почав самостійно дихати. Добу він пробув у реанімації. До сьогодні нам вливають цілодобово велику кількість препаратів. Зараз турбує головний біль, буває біль у ногах і всьому тілі”, написала Людмила Шаповал.

На сьогодні родина витратила вже близько 80 тис. грн. Попереду — курси променевої чи хіміотерапії. Ціна одного — від 20 тис. грн. Скільки саме курсів буде потрібно поки невідомо.

“Нам зробили МРТ (магнітно-резонансна томографія  — ред.) і взяли на аналізи пухлини на гістологію. Результати 7-10 робочих днів, потім вирішуватимуть,який вид терапії застосовувати”, — повідомила мама.

Нагадаємо, пухлину у Тимофія виявили 26 вересня.

Хлопчик навчається у третьому класі Полтавської загальноосвітньої школи №19.

Реквізити для допомоги ПриватБанк:
5168 7427 2176 7634
Людмила Шаповал (мама)

Вікторія Бондаренко, PTV Полтавське Телебачення

фото: Людмила Шаповал

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.