Водограй "Єдність" забивається: вода витікає з-за бортів
21 жовтня, 18:45

Полтавський водограй, який цьогоріч відреконструювали за десятки мільйонів гривень, забився. Вода потоком виливалася із чаш фонтану.

Полтавці зафіксували, як з фонтану, що поблизу стадіону "Ворскла", вода переливалася з-за бортів, заливаючи прилеглу територію. Водограй цьогоріч реконструювали. Роботи виконувала полтавська будівельна фірма "СЕН", майже за 25 мільйонів гривень. Її директор пояснив у чому виникла проблема.

"Листя. Всі фонтани вже мають бути законсервованими, однак влада продовжила термін його використання. По-друге, сміття. Ми підʼїхали, викинули дві оберемки листя, поліетиленовий пакет . Усе стало працювати", – розповів директор ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "СЕН" Олександр Юхименко.

Реконструювати водограй почали цьогоріч навесні. Відкрили його на День міста – 23 вересня.

Однак вже цього тижня фонтан планують законсервувати до початку наступного сезону.

"За погодженням з керівництвом міста ми вирішили, щоб фонтан попрацював ще на цих вихідних. Коли вже листопад – фонтани не працюють. Коли багато сміття й листя, потрібно стежити за його кількістю. Невчасно охоронець повідомив, що накопичилося сміття й виникла така ситуація", – зазначив начальник управління капбудівництва міста Володимир Годня.

Нагадаємо, до реконструкції водограй на Майдані Незалежності не працював три роки.

Анна Морозова, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.