Упіймали собак, що могли покусати дівчину, але експертизу не провели
21 жовтня, 18:20

У Полтаві знайшли двох собак, які могли напасти на 25-річну дівчину, але експертизу не проводили. Натомість одну з них повернули до підприємства, де вони проживали.

Експертизу для двох собак, які імовірно напали на 25-річну дівчину тиждень тому, не зробили. Натомість одну з них відпустили.

Тварин знайшли на цьому підприємстві. Одна була прив'язана на ланцюг, а інша – у вольєрі.

"У нас є припущення, що ці собаки до ситуації не причетні. Зараз у нас є інформація, які собаки, з більшою ймовірністю, могли завдати смертельні ушкодження. Поліція та "КАТП-1628" зараз її відпрацьовуватиме", – розповіла речниця Національної поліції області Поліна Ларіна.

Вахтерка, яка тут працює, сказала: одну їхню собаку повернули. А до смерті жінки причетні інші тварини.

"За зеленим забором є собаки. Ці собаки дуже небезпечні. При мені йшла жінка у короткій сукні. Це було влітку, після дощу. Так вони їй ноги порвали", – розповіла жінка, яка працює вахтеркою на колишньому підприємстві.

Про це говорять й інші місцеві жителі.

"Вони такого жовто-коричневого кольору. Жінки скаржилися, що їх хапали за руки, за ноги. Вони чи голодні, чи їх не годують постійно. Час від часу на людей нападають. Людина йде, її оточують з усіх сторін і вона у пастці", – розповіла місцева жителька Галина Бібік.

А ось ця жінка стверджує, що вчора, 20 жовтня, на її онука напали ці ж самі собаки.

"Онук каже: бабусю, мене щойно собаки мало не покусали. Пощастило, що ззаду йшов чоловік, він їх відігнав. І ось я зараз додому до нього біжу. До того ж це ті самі собаки, які кусали всіх, і вони нікуди не ділися", – розповіла місцева жителька Валентина Гайдук.

Територія, де начебто живе зграя цих собак, огороджена. Господаря на місці не було.

Нагадаємо, зранку 12 жовтня на вулиці Лесі Українки собаки напали та пошматували дівчину. Через кілька годин вона померла у лікарні.

Аліна Костєва, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.