Будинок, у який в'їхала вантажівка, майже відбудували
08 листопада, 18:00

Робітники вже майже завершили ремонт будинку, в який в'їхала вантажівка. 23 листопада там були розвалені три стіни та покрівля. У власників помешкання нарікань щодо виконаної роботи немає.

У Сем'янівці майже відбудували будинок, у який в'їхала вантажівка. Роботи виконують за кошти власника автівки. Через ремонт, господарі помешкання поки живуть у літній кухні.

"Роблять, стараються люди. Кожен день тут. І субота, неділя, вихідні вони теж працюють. Роблять поки не стемніє. Зробили нам електрику, газ. У нас уже тепло в хаті. Але поки що в хаті ми бути не можемо, бо ще не завершили. Ми заяви не писали на водія. Ми домовилися, що вони нам відновлять те, що було", – сказала господарка будинку Надія Іммамвердієва.

Щодня тут працюють підрядники.

"Паркан ставимо. Через годину буде стояти. Зберемося і поїдемо. На дві години приїхали", – розповів робітник Анатолій Титенко.

У середині будинок теж ремонтують.

Коли ми були тут востаннє, до цієї кімнати так і не потрапили через завали. Зараз тут працюють робітники. Вже відремонтували стелю та стіни у двох кімнатах.

"Вони всі зусилля вкладають сюди. У біді нас не лишають. Були каменярі. Вони за три, чотири дні виклали стіну. А тепер утеплюють", – розказав господар будинку Гурбан Іммамвердієв.

"Орієнтовної дати немає. Я думаю, максимум тиждень. Ви ж бачите вони працюють швидко. Всі побажання пенсіонерів щодо ремонту вони виконують. Опалення, проводку всю у будинку зробили. Половина розеток не працювали", – прокоментував власник вантажівки Олександр Колосовський.

Господарі сподіваються до початку зими заїхати назад до будинку. Нагадаємо, 23 жовтня у будинок в'їхала вантажівка.Стіни потрощило. А через завали, потрапити до кімнати будинку було неможливо.

Тамара Мордик, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.