Про Головне. Новини дня за 8 листопада
08 листопада, 19:00

Головні події п'ятниці 8 листопада – в сюжетах наших кореспондентів.

У Золотому-4, що в Луганській області, тиждень тому закінчили розведення військ. Попри це, у місті чути вибухи, а українські військові все ще лишаються там.

У школярки, яка травмувалася на уроці фізкультури, підозра на компресійний перелом. Дівчинка зараз на лікуванні в травматологічному відділенні.

Чоловік, якого 7 листопада травмували ножем, перебуває в лікарні. У нього була артеріальна кровотеча. Нападника затримали. У поліції відкрили кримінальне провадження.

Робітники вже майже завершили ремонт будинку, в який в'їхала вантажівка. 23 листопада там були розвалені три стіни та покрівля. У власників помешкання нарікань щодо виконаної роботи немає.

На вулиці Київське шосе прибудинковий вʼїзд у ямах та вибоїнах. Глибина деяких – досягає 20 сантиметрів. В управлінні житлово-комунального господарства кажуть: цьогоріч ремонтувати дорогу не будуть.

8 листопада полтавці долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту. "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета" – саме таке гасло диктанту національної єдності, який вже в 19 проводить "Українське радіо".

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.