Чоловіка, який продавав незаконно виготовлені сигарети на полтавському ринку, оштрафували на 85 тис. грн
02 грудня, 17:00

Суд виніс вирок харків'янину, який купував незаконно виготовлені сигарети та продавав на ринках у Полтаві та Харкові.

85 тис. грн штрафу отримав чоловік, який купував незаконно виготовлені тютюнові вироби та продавав їх на ринку "Великотирнівському". Відповідний вирок ухвалив Київський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, обвинувачений – уродженець Харкова, має судимість за крадіжку. З початку 2018 року до 21 червня 2019 року він, не будучи зареєстрованим в якості суб'єкта підприємницької діяльності та не маючи відповідних дозволів і ліцензій, незаконно придбав, зберігав та збував незаконно виготовлені тютюнові вироби.

Як зазначено в реєстрі, на початку 2018 року обвинувачений, перебуваючи у скрутному матеріальному становищі, замовив через Інтернет два ящики сигарет без акцизних марок на загальну суму 7 тис. 500 грн. Він продав їх на ринку "Великотирнівському", отримавши 8 тис. грн.

Через кілька днів він замовив на ринку "Великотирнівському" ще 20 ящиків сигарет без акцизних марок і щоб транспортувати їх взяв у знайомого автомобіль "Renault Trafіc". Автівкою чоловік перевіз сигарети у гараж в Харкові та продавав їх у торговому контейнері на Центральному ринку Харкова.

У реєстрі зазначено, що під час обшуку 21 червня 2019 року у контейнері на харківському ринку виявили та вилучили 81 тис. 841 пачку сигарет. Обвинуваченого визнали винним за ч. 1 ст. 204 (Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Під час досудового розслідування він уклав угоду про визнання винуватості.

Згідно з вироком, вилучені сигарети мають знищити. Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Ольга Семенко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.