Розрита дорога, каміння та глибока яма: на вулиці Вузькій провалився колектор
02 грудня, 20:40

На одній з вулиць Подолу неподалік дороги утворилася яма. Провалилася земля на мережі водовідведення. Відремонтувати дорогу обіцяють за тиждень.

Перехрестя вулиць вузької та Петра Ротача. На межі дороги та тротуару – глибоке провалля, загороджене дерев'яними конструкціями.

Розмір ями приблизно два на три метри.

"Цю яму викопали, напевне, на тому тижні, а дорога погана тут вже дуже давно", – розповіла полтавка Світлана Молодецька.

"Взагалі дуже небезпечно, ви ж бачите. Добре, хоча б огородили. Швидка не може проїхати. Звичайно, дуже небезпечно для діток", – сказала місцева жителька Ольга Романченко.

Провалля утворилося тиждень тому.

"Сьогодні на апаратній нараді розглядали питання щодо виконання робіт по ліквідації цього провалля. За інформацією від комунального підприємства "Полтававодоканал", провалля утворилося на мережі водовідведення. Цього тижня виконають роботи по його ліквідації", – розказав начальник відділу оперативного реагування Полтавської міської ради Сергій Зубань.

Працівники КП "Полтававодоканал" виїжджали на місце.

"На сьогодні у місті існує 38 таких провалів. Найближчим часом, орієнтовно за тиждень, виконають роботи за цією адресою. Одночасно "Водоканал" не може виконати таку велику кількість робіт", – сказала прессекретар "Полтававодоканалу" Ліана Козмейчук.

Більшість колекторів у Полтаві встановлені у 70-80-х роках минулого століття. Зараз вони вже зношені та потребують заміни.

Дарина Литвак, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.