В Україні дозволили фотографуватися на паспорти в головних уборах
03 грудня, 21:15

Тепер на ID-картку, внутрішній та закордонний паспорт можна фотографуватися в головних уборах, окулярах та перуках. Такі вимоги поширюються як на українців, так і на іноземців.

Державна міграційна служба України у Полтавській області. У цій кімнаті оформлюють закордонні паспорти. Для цього спочатку знімають відбитки пальців, розписуються на планшеті, а також роблять фото. Раніше до світлин були певні вимоги: обличчя мало бути відкритим, освітленим, без жодних аксесуарів на голові. Тепер ці правила дещо змінилися.

У шапці на біометричний паспорт фотографуватися не можна. Дозволяється робити фото в головному уборі, який передбачений релігійною конфесією, або у медичній пов'язці.

– Якщо особі зробили операцію, то є головний убір, бинти, наліпка на око. Люди можуть також сфотографуватися в окулярах, якщо вони не затемнені, з прозорим склом, якщо постійно вони їх носять, – розповіла начальниця Київського районного відділу міграційної служби Полтави Юлія Корецька.

У нас в Полтаві новими правилами хтось уже користувався? – запитали ми.

– У Київському районному відділі – ні, – додала Юлія Корецька.

Тепер фото для біометричних паспортів можна робити в перуці, якщо людина носить її постійно.

Такі вимоги поширюються на світлини для паспорта, ID-картки, закордонного паспорта для громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

Дарина Литвак, Сергій Коломієць, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.