На вулиці Соборності монтують новорічний ярмарок
11 грудня, 20:15

11 грудня у центрі міста почали монтувати новорічний ярмарок, який складається з восьми дерев'яних будиночків. Вони працюватимуть з 19-го числа. Там продаватимуть смаколики та сувеніри. Бюджет Полтави від цього отримає 30 тисяч гривень.

Ці металеві конструкції ранком 11 грудня привезли на вулицю Соборності. З них і будуть монтувати новорічний ярмарок, який почне працювати 19 грудня.

"Я б навіть запропонував, щоб він був більшим, як, наприклад, у Львові. Там атмосфера більше впливає на людей. Я думаю, це добре", – сказав полтавець Віталій Кононенко.

"Це дуже добре впливає на настрій, тому, звісно, це – позитивно. Мені дуже сподобалася арка з гірлянд. Це було навдивовижу", – сказала полтавка Юлія Перекопай.

Ось тут і будуть стояти новорічні будиночки. На місці вже працюють робітники.

"Розкладаємо метал, далі ставимо стіни. Каркаси підвезли, сьогодні будемо робити, завтра будемо ставити стіни. І так далі", – сказав робітник Денис Литвин.

Монтує конструкції підрядна організація ФОП "Бєляєв Дмитро Сергійович". Займатимуться цим два-три дні.

"Будиночки будуть розбірні, щоб зручно було транспортувати. Саме така задача стояла перед нами. Нас близько шести, зараз не всі на місці", – сказав підрядник Дмитро Бєляєв.

Замовило будиночки комунальне підприємство "Полтава-сервіс".

"Ми зараз працюємо над укладанням угод з ФОПами. Буде вісім будиночків і одна гриль-зона. Відповідно вісім підприємців будуть займати будиночки. Оренда коштує 3300 гривень. На ярмарку будуть продавати різні гастрономічні смаколики, а також сувенірну продукцію", – розповів спеціаліст з фінансово-економічної безпеки КП "Полтава-сервіс" Руслан Рогов.

Від ярмарку бюджет міста отримає тридцять тисяч гривень. Дерев'яні будиночки стояли на свята й торік, однак їх перевезли до парку "Перемога", тож 2019 року міська рада закупила нові. Вони коштували майже 200 тисяч гривень.

Дарина Литвак, Сергій Коломієць, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.