Полтавці збирають подарунки дітлахам із Донецька та Луганська
16 грудня, 21:10

В обласній бібліотеці імені Котляревського збирають іграшки та солодощі для дітей, чиї батьки загинули в результаті антитерористичної операції. Приносять речі працівники бібліотеки, відвідувачі та пересічні полтавці.

Канцелярія, мʼякі іграшки, настільні ігри та конструктори. В обласній бібліотеці імені Котляревського збирають подарунки для полтавських дітей, чиї батьки загинули в результаті антитерористичної операції. Цьогоріч пакунки під ялинку відправлять і для дітлахів, що лишилися на лінії розмежування.

"Пакунки повезуть полтавські волонтери, які якраз туди їздять. Це для діток молодшого шкільного віку й дошкільного віку. Я знаю, що всі дітки чекають новорічного дива. Думаю, ми трохи допоможемо, якщо поділимося своєю добротою", – розповіла заступниця директорки обласної бібліотеки ім. Котляревського Людмила Власенко.

Приносять іграшки з початку грудня. Найбільше подарунків – напередодні Нового року.

"Тут цілий пакунок солодощів. Цей пакунок принесла полтавка. Вона залишила тільки записку зі своїм прізвищем – Тихонова. Тут також солодощі й такі цікаві дзвіночки", – продемонструвала подарунки Людмила Власенко.

До акції долучаються пересічні полтавці, відвідувачі бібліотеки та працівники.

"Ми купуємо канцелярські товари, наприклад як ці. Беремо вишивки для дівчаток, розмальовки для хлопчиків там, де машини. Хочеться щоб ці дітки, які з дитинства на собі вже знають, що таке напівсирітство, трішечки пораділи", – зазначила завідувачка відділу обслуговування користувачів обласної бібліотеки ім. Котляревського Ніна Климко.

У бібліотеці акцію влаштовують пʼятий рік поспіль. Збір подарунків триватиме до кінця грудня. У Полтаві 17 дітей залишилися без батьків через події у зоні АТО.

Анна Морозова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.