Ексзаступник голови Апеляційного суду Полтавщини подав декларацію на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
14 січня, 13:15

В Єдиному реєстрі з'явилася декларація колишнього заступника голови Апеляційного суду Полтавської області.

14 січня колишній заступник голови Апеляційного суду Полтавської області Едуард Давиденко подав декларацію кандидата на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Вона з'явилася в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Давиденко задекларував квартиру загальною площею 66 кв. м у Полтаві, яка перебуває у спільній власності з дружиною та сином.

Також чоловік задекларував гараж площею 21,90 кв. м у Полтаві, земельну ділянку площею 23 кв. м у Полтаві, земельну ділянку площею 1000 кв. м вартістю 148 тис. 930 грн у Полтаві.

Згідно з декларацією, Едуард Давиденко має квартиру загальною площею 58,40 кв. м вартістю 27 тис. 700 грн у селі Розсошенці Полтавської області у спільній власності з Дмитром Давиденко та Катериною Пархомович.

Серед об'єктів незавершеного будівництва у декларації зазначений житловий будинок загальною площею 261,30 кв. м у Полтаві.

Едуард Давиденко задекларував 1120 цінних паперів акцій ВАТ “НВК "КЗА ім. Г.І. Петровського” вартістю цінного папера 280 грн, 1715 цінних паперів акцій ВАТ Роменський завод “Автоматичних телефонних станцій” вартістю цінного папера 429 грн та корпоративні права на адвокатське бюро Едуарда Давиденка.

У декларації зазначений автомобіль “Toyota Land Cruiser Prado 120” 2008 року випуску вартістю 260 тис. грн.

Анастасія Кусімо, PTV Полтавське Телебачення

фото: зі сторінки Едуарда Давиденка у Фейсбуці

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.