Аеропорт "Полтава" останній за кількістю пасажиропотоку у 2019 році
17 січня, 16:50

Полтавське летовище третє з кінця за кількістю операцій 2019 року та останнє за статистикою пасажиропотоку. Такі дані оприлюднили "Украерорух" та "Avianews.com".

Аеропорт "Полтава" обігнав Херсонський та Івано-Франківський аеропорти за кількістю злетів та посадок 2019 року. Та попри це, наше летовище на третьому місці з кінця, згідно зі статистикою "Украероруху".

"Якщо подивитися на статистику, то в аеропорту "Полтава" більше рейсів, ніж в інших регіональних аеропортів. Однак необхідно розуміти, що ця статистика включає як обслуговування малих літаків, так і великих. У той час, як Полтава обслуговує малі літаки, той самий Херсон або Івано-Франківськ забезпечують виконання рейсів на великих літаках. А саме виконання рейсів на великих літаках, які вмішують декілька десятків пасажирів забезпечує сталий розвиток аеропорту", – прокоментував Олександр Мироненко, редактор "Avianews.com".

Згідно зі статистикою "Avianews.com", за пасажиропотоком в аеропортах, Полтава на останньому місці.

"Ми виконали чартерну програму, з якою ми працювали. Це 91 операція. Зліт та посадка. Перевезено близько 5 тисяч пасажирів", – розповів директор аеропорту "Полтава" Володимир Окара.

Нагадаємо, 2019 року аеропорт "Полтава" обслуговував пасажирів лише пів року. Потім авіакомпанія, яка співпрацювала із летовищем, відмовилася надавати послуги через проблеми зі злітною смугою. Однак у летовищі базується авіашкола "Кондор", яка щомісяця платить аеропорту від 72 до 100 тисяч гривень.

Анна Морозова, Любов Ємець, Рузанна Давітян, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.