Про головне. Новини дня за 17 січня
17 січня, 19:00 P

Головні події середи 17 січня – в сюжетах наших кореспондентів

Друге життя для дерев. Ялинки, які лежать на смітниках, масово почали збирати комунальники. До цього долучити шість сміттєвих машин та стільки ж працівників.

Нічний перекус без шкоди для здоровʼя не можливий. Найкраще вечеряти за три-чотири години до сну. Це має бути: нежирне мʼясо, гарнір з каші та овочі. А от від фруктів краще відмовитися.

Кіоск на Стрітенській, який хотіли демонтувати ще рік тому, працює.Все через суд з патрульною поліцією та міською радою, який зараз зупинили. На період судового розгляду власниця має право експлуатувати споруду.

Під'їзд у триповерхівці на вулиці Комарницького, 5 в аварійному стані. 15 років мешканці будинку очікують на ремонт. Однак від комунальників отримують тільки відписки.

У рамках медреформи лікарні зможуть самі встановлювати розмір зарплатні своїх працівників. Для цього їм потрібно змінити статус на некомерційні підприємства та зробити колективну угоду. Працюватиме така система вже з 1 квітня цього року.

Полтавці не мають сплачувати гроші за флюорографію, мамографію та рентген. Якщо в державній лікарні за ці послуги вимагають кошти, полтавцям радять звернутися у Департамент охорони здоров'я.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.