Найкраще вечеряти о сьомій-восьмій годині вечора, – дієтолог
17 січня, 19:38

Нічний перекус без шкоди для здоровʼя не можливий. Найкраще вечеряти за три-чотири години до сну. Це має бути: нежирне мʼясо, гарнір з каші та овочі. А от від фруктів краще відмовитися.

Наявність вуглеводів у шлунку здатна негативно впливати на можливості тіла спалювати присутній жир. Іншими словами, їжа на ніч все-таки повнить.

Пробудження від почуття голоду, і неконтрольований нічний похід до холодильника за пошуком їжі, зустрічаються лише в одного-двох відсотків людей.

Більшість вночі все-таки не їсть. Але відмовитися від перекусу перед сном можуть одиниці.

– Останній раз їм годині о третій-четвертій, – розповіла полтавка Анна Павлова.
– Чому? – запитали ми.
– Почуваюся нормально, бо це вже роками. А на початку їсти хотілося. Дуже хотілося. Років три, чотири. Мені як їсти хочеться я водички попʼю, – додала жінка.

Якщо терпіти голод ввечері немає сили, найкраще випити невеликими ковтками води. Адже часто наш мозок плутає почуття голоду і спраги.

"Не їсти за дві-три години до початку сну. Через те, що у нас з 23 години виробляється гормон, який спалює жири, то краще лягати десь о десятій. Щоб об 11 ми вже спали. Якщо від 10 відняти дві, три години то краще їсти о 7-8 вечора", – сказала дієтолог Аліна Власенко.

Остання їжа не має містити фрукти, оскільки вони надто кислі для пустого шлунка. Особливо шкідливі на ніч легкі вуглеводи: солодощі та мучне.

Дієтологи рекомендують завершити день нежирним мʼясом, гарніром зі складних вуглеводів. Також бажано додати овочі.
Аби організм адаптувався до нового режиму харчування достатньо одного тижня

Олександра Шилова, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.