Скандальний кіоск у центрі Полтави працює попри судові справи
17 січня, 20:35

Кіоск на Стрітенській, який хотіли демонтувати ще рік тому, працює. Все через суд з патрульною поліцією та міською радою, який зараз зупинили. На період судового розгляду власниця має право експлуатувати споруду.

Не канцтовари, а випічка. Не зачинений, а працює. Скандальний кіоск на перетині вулиць Небесної Сотні та Стрітенської у робочому режимі. Надати коментар кореспондентам PTV його власниця не схотіла.

"Вам аби просто поговорити. Я вас зрозуміла. Щоб вам було більш зрозуміло, там все охороняється законом. До побачення", – відповіла власниця МАФу на вулиці Стрітенській Олена Дрозд.

Власниця судиться одночасно з двома інстанціями.

"30 листопада 2018 року Полтавська міська рада рішенням сесії звернулася поліції аби демонтаж тимчасової споруди на розі вулиць Стрітенської та Небесної Сотні. Власниця звернулася до суду аби оскаржити рішення сесії та постанову патрульної поліції", – сказав прессекретар Полтавської міської ради Віталій Улибін.

Та розгляд справи щодо рішення сесії – зупинили. Все через суди із патрульною поліцією. Вони наразі тривають.

"Зараз по приватному підприємцю Дрозд є рішення, що до 2021 року забороняються будь-які дії в рамках демонтажу. Ці документи інспекції надали, і ми не маємо права втручатися в рішення суду”, – сказав начальник інспекції по контролю за благоустроєм міста Антон Тонконог.

Власниця споруди має право на її експлуатацію. Цей кіоск встановили ще два роки тому попри дію мораторію на розміщення тимчасових споруд в історичній частині міста. Вже за рік патрульна поліція виявила порушення у його розміщенні та звернулася до міської влади.

Аліна Костєва, Любов Ємець, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.