У Горішніх Плавнях керівника підприємства підозрюють у порушенні правил безпеки під час виконання робіт
13 лютого, 20:15

Повідомили про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою директору одного із підприємств Горішніх Плавнів.

У Горішніх Плавнях керівникові підприємства, яке здійснює господарську діяльність із роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами на території однієї з автозаправних станцій міста, повідомили про підозру.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури Полтавської області, керівник, який був відповідальним за охорону праці й техніку безпеки, надавав фізичним та юридичним особам послуги із заправки автомобілів бензином та дизельним пальним. Він робив це без дозволів на виконання робіт та експлуатацію обладнання.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Тетяна Наказненко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.