Українці стали витрачати на харчі меншу частку свого доходу
13 лютого, 22:15

Ціни в Україні на харчові продукти нижчі, ніж в інших європейських країнах. Наші громадяни витрачають на їжу понад 40 відсотків доходу, в той час як європейці — не більше за 15 відсотків.

У порівнянні з іншими європейськими державами, крім Польщі, ціни в Україні на харчові продукти нижчі. Проте у відсотках на їжу ми витрачаємо більше.

Українці витрачають на харчові продукти понад 40 відсотків доходу, в той час як європейці не більше 15 відсотків.

Більшість полтавців купують не по багато, але все: овочі, фрукти, мʼясні продукти та солодощі.

"Я не дуже багато витрачаю. По-перше, ми з чоловіком живемо разом. По-друге, харчуємося харчами не дуже дорогими. Думаю десь відсотків тридцять витрачаю", – розповіла полтавка Людмила Левчук.

"За місяць думаю тисяч пʼять витрачаю. Десь відсотків тридцять на це витрачаю", – розповів полтавець Олександр Рускаленко.

Основу споживчого кошика українців складають мʼясні продукти, на них і витрачають найбільше. Також вживають багато круп.

"Дуже багато напівфабрикатів, бо вони дешевші ніж якісне мʼясо. Дуже багато в нас багатодітних сімей, пенсіонерів, і вони не можуть дозволити собі якісного мʼяса", – розповіла дієтологиня Аліна Власенко.

Попри великий відсоток витрат на харчі, ця цифра цьогоріч зменшилася.

"Якщо порівняти з минулими роками, в Україні це покращення. Тому що у 2016 році – точно, це було – 51,5–53 відсотки було витрачено на харчування. Тому динаміка позитивна", – розповів доктор економічних наук Володимир Писаренко.

Дозволити українцям витрачати не більше 20 відсотків своєї зарплати на харчі може лише стрімке економічне зростання. Але його в країні не прогнозують.

Олександра Шилова, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.