У Полтаві вшанували пам'ять Віктора Ревегука
13 лютого, 22:22

У сороковини історика Віктора Ревегука в краєзнавчому музеї вшанували його пам'ять. Зібралися колеги та студенти науковця, священнослужителі, члени його родини.

Сьогодні в Краєзнавчому музеї вшанували пам’ять полтавського історика Віктора Ревегука.

"У сороковини світлої пам’яті нашого колеги, вчителя, наставника пом’янемо його словом молитви", – сказала старша наукова співробітниця Полтавського краєзнавчого музею Наталія Кузьменко.

Вшанувати пам’ять історика прийшло близько ста людей: колеги, студенти, члени родини Віктора Ревегука.

"Мені дуже приємно, що ви організували такий захід, коли ми сьогодні ще раз із вами можемо згадати світлу пам’ять Віктора Яковича", – сказала дружина історика Алла Ревегук.

"Це була знаменна постать. Я його знав як студент і як викладач. Я б, насамперед, відзначив, що це була людина, яка багато працювала з джерелами. Він знайшов багато цікавих документів про Полтаву доби революції. Краще, ніж він, про цю добу ніхто не писав. Він писав і говорив те, що думав. Це часто робило його незручним. Він сам про себе говорив "Я ніколи не мав нагород від влади", – сказав історик Ігор Сердюк.

Віктор Ревегук є автором понад 140 наукових праць з історії України та краєзнавства. Також науковець написав велику кількість краєзнавчих праць про Полтаву та Полтавщину. Помер історик 27 грудня 2019 року.

Дарина Литвак, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.